Co znaczy mój wynik rezonansu?
Witam proszę o interpretacje wyniku rezonansu, uszkodzenie istoty białej okołokomorowo-w przebiegu procesu demielinizacyjnego?,zmiany pozapalne

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Pani wynik wymaga interpretacji klinicznej (objawy, cel badania, choroby towarzyszące) i dlatego najlepiej udać się w tym celu do lekarza prowadzącego (optymalnie neurologa).