Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co znaczy moja analiza moczu?

Witam, proszę o analizę wyników: Barwa- jasnosłomkowy klarowność-przejrzysty odczyn-7 gęstość względna-1.015 białko,glukoza- negatywny urobilinogen-w normie bilirubina,ciała ketonowe,azotyny,leukocyty,erytrocyty-negatywny nabłonki płaskie-liczne w prep. leukocyty 0-2 wpw erytrocyty świeże i cz. wył 0-2 wpw flora bakteryjna- średnio obita w prep.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania

Pani wyniki mogą pośrednio świadczyć o zakażeniu układu moczowego. Konieczna jest ocena pani objawów oraz ew. wykonanie posiewu moczu. W celu dokładnej interpretacji może pani udać się do lekarza prowadzącego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy