Co znaczy narośl na odbycie?

Witam od 2 miesięcy na odbycie mam dziwną narośl a w zasadzie kilka są to tak jakby małe dzyndzki są one sine okolica odbytu jest sina co to może być ?

Lek. Paweł Szadkowski

Mogą to być dość często występujące guzki krwawnicze (hemoroidy) lub kłykciny kończyste (lecz one raczej nie powinny być sine). Najlepiej udać się do lekarza pierwszego lub chirurga ogólnego kontaktu w celu zbadania (również wykonania badania per rectum) i oceny zmiany.