Co znaczy niepowiększona wątroba i pęcherzyk żółciowy bezkamiczny?
Witam robiłam dzsiaj usg bardzo proszę o wyjaśnienie mi wszytskowgo bo nie wiem o co w tym chodzi. Opis badania: wątroba niepowiekszona ,pechwrzyk zolciowy bezkamiczny trzustka widoczna w zakresie trzonu bez zmian Marka prawa z nieco szerszym UKMem m oczowod proawy nieposzerzony . Drobne odbicia z rdzenia nerki lewej 7mm mozlowy zlog

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Opis dotyczący wątroby, pęcherzyka i trzustki jest w normie, jedynie jest podejrzenie złogu/kamienia w nerce. Z wynikiem proszę się udać do lekarza, gdyż ewentualne leczenie zależy od Pani objawów i dolegliwości.