Co znaczy pulsujący ból dziąsła po ekstrakcji?

Witam, miałam usuwana ósemkę dolna17.03). Wydaje mi się ze przy 7-mce odchodzi mi od zęba dziąsło. Ból jest pulsujący i dość mocno odczuwalny. Zdjęcie szwów mam za 2 dni. Nie wiem czy to normalne przy usunięciu ósemki.(wcześniej czegoś takiego nie miałam a usunięte miałam już 3) Mam iść szybciej do dentysty i nie lekceważyć tego?

Marta Horowska

Tak, najlepszym rozwiązaniem będzie wcześniejsze pójście do dentysty.