Co znaczy słabsze widzenie na lewe oko?

Mam problem z lewym okiem Od jakiegoś czasu słabo widzę na lewe oko, po zamknięciu prawego każdy napis robi się zamazany, do tego towarzyszą mi silne bóle głowy oraz nerwowość a czasem nagła agresja, czym to mogłoby być spowodowane?

szanowna Pani ciężko stwierdzić bez jakichkolwiek wyników badań, na początku proponuję wizytę u okulisty