Co znaczy taki obraz tarczycy?

Prosze o informację odnośnie opisu. Dziękuję. "Tarczyca dwupłatowa, położona typowa. Pławy płat tarczycy o wym. 16x16x51mm, lewy o wym. 15x16x41mm. Oba o prawidłowej echogeniczności. W płacie prawym widoczna lita zmiana ogniskowa/zaburzenie architektoniki miąższu- dobrze odgraniczona, unaczyniona jak pozostały miąższ tarczycy. Płat lewy prawidłowy. Przepływ naczyniowy miernie wzmożony. W okolicy lewego kąta żuchwy pojedynczy powiększony węzeł chłonny- najpewniej odczynowy dł. 20 mm. Poza tym węzły chłonne szyi niepowiększone. Przytarczyc nieuwidoczniono."

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować ten wynik z chirurgiem. Może być wskazane wykonanie biopsji opisywanej zmiany.