Co znaczy ten ból po założeniu opaski Barona?

5 dni temu miałem po raz drugi założoną opaskę Barona . Już 2 sekundy gdy lekarz zakończył czynności ,poczułem jakby odbyt poraził mnie prąd. Gdy wracałem autem , momentami wyłem z bólu. Pomyślałem , normalne . 2 dni po zabiegu pojawił się też obrzęk , zakrzep, który sprawia mi ból aż do teraz. Mam też problem z wypróżnianiem. Gumka odpadła po 3 dniach.Czy lekarz nie założył gumki zbyt blisko unerwienia ?Dyskomfort jest tak duży że jedynie mogę leżeć i tylko ustalonych pozycjach. Jeszcze jedno . Stosuję ciepłe nasiadówki , które pomagają , ale nie na długo.

Szanowny Panie, ból powinien już ustępować, zalecam wizytę u lekarza prowadzącego. Serdecznie pozdrawiam