Co znaczy ten ból podbrzusza i gorączka po usunięciu wyrostka?

Witam .Trzy tygodnie temu miałem usunięty wyrostek (ciało metaliczne o wielkości 40mm na 8mm, taki powód w opisie wyniku histopatologicznego ostre przewlekłe zapalenie wyrostka)dolega od tygodnia bol w podbrzusza A dzisiaj wystąpiła gorączką 38,5? Co to może być???Dodam że miałem problemy z gojeniem ran (ropa w jednej i krwiak w drugiej)

Dzień dobry. Proszę zgłosić się pilnie na kontrolę do lekarza. Niewykluczone, że proces gojenia nie przebiega prawidłowo, trzeba wykluczyć, czy nie wytworzył się ropień w okolicy operowanej.