Co znaczy ten efekt po laserowym zamykaniu naczynek?

Dzień dobry miałam dzis wykonywany zabieg laserowego zamykania naczynek. Na poczatku nos byl zaczerwieniony, zas gdy wrocilam do domu czerwien zniknela za to w tym miejscu pojawily sie nowe naczynka - porownywalam zdjecia przed i po. Stare wygladaja praktycznie tak samo. Czy mam czekac i wchlona sie po czasie czy skoro tak to wyglada to zabieg zostal zle przeprowadzony i niedopasowany do mojej cery? Troche sie niepokoje, czy zamiast sobie pomoc, jeszcze bardziej zepsulam swoja cere.

Dzień dobry, po zabiegu skóra może być zaczerwieniona oraz może pojawić się obrzęk. Efekty zabiegowe zależne są od wielkości zmiany, natężenia jej koloru oraz Pani koloru skóry. Nie zawsze jesteśmy w stanie uzyskać satysfakcjonujący efekt już po pierwszym zabiegu dlatego zabieg należy powtarzać (ilość zabiegów powinien określić zabiegowiec). Proszę się nie denerwować tylko odczekać jeszcze około 10-14 dni, jeśli w tym czasie zmiany nie znikną/zbledną należy skontaktować się z osobą wykonującą zabieg, być może w Pani przypadku będzie potrzeba wykonania dodatkowego zabiegu. Proszę pamiętać, że wpływ na efekty ma również przestrzeganie zaleceń pozabiegowych.

Pozdrawiam Katarzyna Lisicka