Co znaczy ten opis rezonansu i jakie mogą być konsekwencje?
Technika badania MR Witam dziś dostałem opis z rezonasu. Opis. W istocie białej półkul mózgu widocznych jest kilkanaście, najpewniej naczyniopochodnych zmian demielinizacyjnych o przekroju do 5 mm. Pozostałe tkanki mózgu bez zmian ogniskowych o prawidłowym sygnale. Teraz moje pytanie co to znaczy i jakie mogą być dalsze konsekwencje. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Wynik ten należy interpretować wraz z innymi wynikami oraz znajomością stanu ogólnego Pacjenta.