Co znaczy ten silny ból podbrzusza prsed okresem?

Mam 20 lat, od trzech lat dwa razy w roku tylko w okresie letnim zazwyczaj jest to maj i wrzesień przed 5 dni przez miesiączką występuje silny ból w podbrzuszu robi mi się słabo i niedobrze po zażyciu tabletek przeciwbólowych ustępuje, bardzo mnie martwi co to oznacza

jeśli taka sytuacja zdarza się przez okresem i się cyklicznie powtarza to nie widzę powodu do niepokoju