Co znaczy ten wynik u 5-miesięcznego syna?

Witam prosze o sprawdzenie wynikow mojego 5 miesiecznego synka. Wypisze tylko te ktore sa zaznaczone na wyniku to znaczy ze cos jest za niskie a cos za wysokie.... MORFOLOGIA KRWI MCV-74, MCHC-35,3 Rozdzial automatyczn krwinek bialych. NEUT%19,70 , EO%- 5,50

Szanowna Pani, proszę podać więcej danych. Z jakiego powodu badanie zostało wykonane/ co dolega dziecku