Co znaczy torbiel pajęczynówki na lewej stronie skroniowej?

Witam serdecznie, mam prośbę czy moglibyście Państwo powiedzieć mi ponieważ dzisiaj odebrałem wyniki rezonansu magnetycznego głowy, mam 24 lata, wykryto mi torbiel pajęczynówki na lewej stronie skroniowej coś takiego wielkość 7x22mm czy jest się czego obawiać? Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Tego typu zmiany mogą pozostawać bezobjawowe nawet całe życie i występują w populacji. Trudno jednak powiedzieć co badanie miało na celu wyjaśnić i dlatego w celu interpretacji wyniku musi udać się pan do lekarza prowadzącego