Co znaczy wynik badania gastroskopii?

Witam chcialam zapytac co oznacza wynik gastroskopii.Badanie wykonane z powodu niedokrwistosci z niedoboru żelaza . Czesc pozaopuszkowa dwunastnicy bez zmian ,opuszka dwunastnicy bez zmian .Zoładek podatny na insuflacje .Perystaltyka prawidłowa .Błona sluzowa antrum,trzonu,dna i okolicy podwpustowej ogladanej w inwersji bez zmian .paldy blony sluzowej zoladka dotykaja linii Z .Linia Z niereguralna .Błona śluzowa bez zmian . Czy jest w nim cos niepokojącego ?.Dziekuje za odpowiedz .

Lek. Paweł Szadkowski

Powyższy opis nie wskazuje na zmiany mogące być bezpośrednią przyczyną niedokrwistości. W celu interpretacji i dalszej diagnostyki należy udać się do lekarza prowadzącego.