Co znaczy wynik tarczycy w 27. tc?

Witam jestem w 27 tygodniu ciazy i mam tarczyce 6.3 dopiero dzisiaj udalo dostac mi sie do lekarza kilka dni nie bralam euthyroxu i lekarka powiedziala mi ze krzywdze tym dziecko do tej pory wszystko z dzieckiem bylo ok mam straszne wyrzuty sumienia i czy mu moglo sie przez ten czas co stac . rowniez nakrzyczala na mnie ze za duzo waze bo przytylam 15 kilo od poczatku ciazy niewiem co robic leki od jutra bese brac regularnie

Lek. Paweł Szadkowski

Hormony tarczycy są niezmiernie ważne dla rozwoju dziecka w okresie ciąży. Proszę dokładnie stosować się do zaleceń lakarzy prowadzących.