Co znaczy zanik tłuszczowy z ogniskową mastopatią i typowymi rozrostami?

Witam,ciąg dalszy pytania rozpoznanie I,II-zanik tłuszczowy z ogniskową mastopatią i typowymi rozrostami wewnątrzprzewodowymi/UDH/ mam obserwowac ,czy to rak?

Ten wynik należy interpretować w połączeniu z pani wywiadem onkologiczym , wynikiem usg piersi i mammografii oraz przyjmowanymi lekami. Powinien więc decyzje podjąc lekarz prowadzący.
Ja osobiście u wiekszości moich pacjentów zlecam usunięcie rozrostów wewnątrzprzewodowych. To nie jest rak , ale może się w raka przemienić za kilka lat.