Co znaczy zgrubienie na dziąśle wyczuwalne od wewnątrz i zewnątrz?

Od kilku miesięcy mam zgrubienie na dziąśle wyczuwalne od wewnątrz i zewnątrz. Nie boli ani nie pulsuje. Co to może być?

Może to być naturalne zgrubienie kości, należy sprawdzić po drugiej stronie szczęki. Najlepiej udać się do lekarza by to sprawdzić z opisu niewiele można wywnioskować.