Co zrobić, aby koledze zależało na mnie jak na dziewczynie?

Witam. Od dłuższego czasu spotkam się z kolegą ze szkoły. Od 6-8 miesięcy bardzo mi się podoba i mnie pociąga.

Całujemy się itp., ale nie jesteśmy razem, choćbym chciała. Wiem jednak, że on jest typem babiarza. Przy jego znajomych nie ukrywamy tego, że jesteśmy blisko, całujemy się, ale już przy moich znajomych tylko się przytulamy.

Nie chodzimy za ręce. Co zrobić, żeby mu na mnie zależało? On wie, że mi zależy, że chciałabym być z nim.

ponad rok temu

Witaj!

Zastanów się kim jest dl Ciebie ten chłopak oraz jaką rolę pełni w Twoim życiu. Myślę, że o to powinnaś zapytać też jego, kim jesteś dla niego, czy Waszą znajomość traktuje poważnie, etc.

Warto, abyś wyciągnęła też wnioski z tego, w jaki sposób on zachowuje się przy Tobie, czy takiego zachowania oczekujesz, etc.

Proponuję, abyś szczerze z nim porozmawiała na temat swoich rozterek, wówczas będziesz wiedziała jaką podjąć decyzję oraz czy jest to prawdziwa miłość czy tylko koleżeństwo.

Pozdrawiam