Co zrobić, aby mieć równe obojczyki?

Dzień dobry. Pisze, ponieważ problem trwa już długo i nie widzę poprawy wręcz przeciwnie. Jestem młodą kobietą i mam nieregularne obojczyk i, jakby wystające guzki. Sprawia mi to wielki dyskomfort. Chce z tym w końcu iść do lekarza bo mam tego dosyć, ale ciekawi mnie czy jest to problem znany jako tak i czy jest szansa na wypracowanie sobie zdrowych równych obojczykow. Proszę o rzetelną odpowiedz.

Szanowna Pani, bez badania przedmiotowego nie jestem w stanie pomóc, ponieważ nie wiem jaka jest przyczyna nierównych obojczyków. Pozdrawiam