Co zrobić, aby piersi po zakończeniu karmienia nie zanikły?

witam co zrobic aby piersi po zakonczonym karmieniu dziecka nie zanikły nie straciły objętosci aby byly rozmiarem takie jak sprzed ciązy

Witam. Piersi po zakończeniu karmienia nie zanikają, aczkolwiek na pewno będą mniejsze niż w trakcie karmienia z czysto fizycznej przyczyny - nie będzie już w nich mleka którego objętość powiększała piersi