Co zrobić, aby pozbyć się masywnych ud?

Witam. Zacznę od tego, że nie mam żadnych problemów z nadwagą, ale jak większość dziewczyn mam kompleksy na punkcie swojej figury. Największym problemem są dla mnie uda - są masywne i "sflaczałe". Miesiącami szukałam w internecie ćwiczeń na tę partię ciała, ale bez efektów... Na jednej stronie piszą, że przysiady rozbudowują mięśnie, a na innej, że wyszczuplają nogi. I bądź tu człowieku mądry... Nie wiem już, co mam robić. Jestem młoda i jeśli moje uda nie będą lepiej wyglądać, to nigdy nie pokażę się w spódniczce :( Mogłaby Pani podać jakieś skuteczne ćwiczenia na uda do zrobienia w domu? Byłabym bardzo wdzięczna. Skoro już tu piszę to chciałam zahaczyć o jedną kwestię - jak mogę się pozbyć rozstępów? Są jeszcze czerwone, ale za niedługo zrobią się białe :( Od miesiąca stosuję Fissan'a na te rozstępy, ale to w ogóle nie pomaga... Kolejny powód, żeby nie pokazywać nóg ;/ Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź :*

Witam!

Rozstępy nie będą się tworzyły jeśli będziesz unikała gwałtownych zmian w masie ciała (szybkiego przybierania na wadze i chudnięcia). Stan skóry poprawią specjalne preparaty kosmetyczne (krem i serum przeciwko rozstępom). Stan skóry poprawia także witamina E. Powinnaś zadbać o systematyczną aktywność fizyczną. Przykładowe ćwiczenia ukierunkowane na konkretne partie ciała znajdziesz w serwisie: abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam ciepło