Co zrobić, aby poznać przyczynę szumów usznych?

Witam, od ponad 2-ch miesięcy mam problem z szumami usznymi. Odbyłam wizytę u laryngologa (słuch, ciśnienie jest w normie), kardiologa (USG Dopler tętnic szyjnych), lekarza rodzinnego (badania krwi), neurologa (rezonans magnetyczny głowy) i w dalszym ciągu nie poznałam przyczyny. Neurolog przepisała mi tabletki Betaserc 2x1 tabletka. Proszę o radę co powinnam zrobić, aby poznać przyczyny szumu. Pozdrawiam

Witam, wykonanie tzw "badanie słuchu" czyli prawdopodobnie audiometrii tonalnej to trochę za mało aby obiektywnie ocenić funkcję ślimaka uszkodzenie którego może wywołać szum bez pogorszenia słuchu. Należałoby co najmniej wykonać jeszcze pomiar otoemisji akustycznej.