Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić żeby włosy szybciej rosły?

Co zrobić by włosy szybciej rosły ?> Czy te szampony z pokrzywi i czarnej rzepy pomagają ? Jak używać oleju rycynowego do włosów oprócz maseczki ? Ile powinna pić pokrzywy 13 latka ?Dzień dobry, chciałabym zapytać co zrobić żeby włosy szybciej rosły ? Czy te szampony z pokrzywy i czarnej rzepy faktycznie pomagają ? Jak używać oleju rycynowego do włosów oprócz maseczki ? Ile powinna pić pokrzywy 13 latka ? Wiem, że to dużo pytań na raz, ale mam problem, ponieważ włosy rosną mi bardzo powoli, a chciałabym, żeby włosy rosły mi szybciej i nie wiem co mam zrobić. Co mogę zrobić żeby włosy szybciej rosły ? Może powinnam zacząć przyjmować jakieś leki na porost włosów i jeśli tak to jakie ? A może udać się do jakiegoś specjalisty ? I jeśli tak to również chciałabym dopytać do jakiego ? Kto mi pomoże z moim problemem ? Nie ukrywam jednak, że najbardziej chciałabym wspomóc porost włosów naturalnymi metodami stąd pomysł na szampon z pokrzywy i czarnej rzepy. Co zrobić żeby włosy szybciej rosły? Prosze o pomoc i odpowiedź.
ponad rok temu

Alternatywy leczenia DCP

DCP to jedna z metod leczenia łysienia plackowatego. Czy są jakieś inne sposoby radzenia sobie z tym problemem? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Witam,
Niestety nie istnieją żadne cudowne sposoby na szybki porost wlosów. Szampony i odżywki zawierające wyciągi ziołowe z pewnością mogą pełnić funkcję wspomagającą. Warto również suplementować wyciągi ze skrzypu polnego i witaminę PP. Należy również zadbać o zdrową, bogatą w świeże warzywa i owoce dietę. Herbatę z pokrzywy należy pić 1-2 razy dziennie.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
jak pisałem wyżej...
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy