Co zrobić aby wyszczuplić wewnętrzną stronę ud i wyrzeźbić zbyt grube łydki?

Witam mam 20 lat, ważę 50 kg, przy 158 cm wzrostu. Od dłuższego czasu mam problem z objętością swoich ud i łydek. Stosowałam już wiele diet, aby wyszczuplić te partie ciała, ale bez większych efektów. Zbyt grube uda osłabiają moją pewność siebie, bo nie za dobrze eksponują się przy płaskim brzuchu. Biegam raz w tygodniu ok. 10km, intensywnie ćwiczę 2 razy w tygodniu, a po za tym codziennie chodzę na spacery, stosuję żele wyszczuplające i bez efektów, niestety. W mojej diecie na stałe wpisane są owoce i warzywa, nabiał, nie jadam fast-food-ów, nie spożywam tłustego mięsa, pije duże ilości wody i zielonej herbaty. Co jeszcze robię nie tak, że to wszystko nie daje rezultatów? Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnie odżywiania - w porządku. Żele wyszczuplające - szkoda pieniędzy, jak widać w praktyce nie działają. Odnośnie aktywności fizycznej proponowałbym bieganie nie jeden raz w tygodniu 10 km, ale 3 razy w tygodniu np. po 3-4 km (lub dłuższe dystanse o ile czas i siły na to pozwalają).
Poza tym polecam jeżdżenie na rowerze, a zimą bieganie na nartach. Inne sporty jak siłownia, czy narty zjazdowe - to wysiłek z izometryczną pracą mięśni, która prowadzi do przyrostu masy i objętości tkanki mięśniowej, więc tego nie polecam.
Należy nastawić się na sporty wytrzymałościowe, czyli te, które wymieniłem wyżej.