Co zrobić, by koledzy przestali się ze mnie naśmiewać?

Cześć ! Chodzę do 1 kl gim. Moi rodzice mają gospodarstwo . W szkolę jestem wyśmiewana przez wszystkich kolegów z klasy jest ich 7 . Śmieją się ze mnie z powodu pracy moich rodziców. Np. Dominika myje krową cycki.itp . W tym roku jest jeszcze gorzej , ponieważ zaczeli sobie twożyć piosenki . Nie wiem co mam robić by przestali . Czasem chciałabym się przenieś do innejszkoły... . Pomóżci proszę Co mam robić ??!
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. To trudna sytuacja. Porozmawiaj z wychowawcą klasy. Niestety na niedojrzałych chłopców nie ma skutecznego sposobu. Możliwe iż czegoś Ci zazdroszczą a to tylko ich sposób by tego nie okazywać.

Witam Cię Serdecznie,

Bardzo Ci współczuję.
Sugeruję tego tak nie zostawiać.

Poproś o poufną rozmowę z Wychowawcą Waszej klasy, albo z pedagogiem szkolnym jeśli taki jest w szkole, z prośbą o pomoc (dodatkowo być może któryś ze specjalistów szkolnych przećwiczy z Tobą w sposób praktyczny techniki zaradcze, celem umiejętnego zadbania o siebie, żeby umieć się obronić).

Moim zdaniem Twoi koledzy nie mają nic ciekawego do zaoferowania, dlatego trzymają się razem w grupie, czują się "mocni", podczas gdy tylko są sami zachowują się poprawnie.

Życzę Ci dużo odwagi,
Irena Mielnik-Madej