Co zrobić, by wzmocnić doznania seksualne?

Dzien dobry mam takie pytanie gdyz piore leki ssri na nerwice ale one oslabiaj libido pozatym mam lekki problemy z gruczolem krokowym.Co mam zrobic by podniesc sposob na libido by wzmocnic doznania seksualne.Dziekuje za pomoc.

Dzień dobry,

Najlepiej Pan zrobi jak porozmawia o swoim problemie z prowadzącym lekarzem psychiatrą, ponieważ on zna historię Pana leczenia osobiście i może zmodyfikować przyjmowane leki, jak również zastosować nowe przy Pana dysfunkcji seksualnej.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa rozmowa i większa ilość informacji. Proszę skonsultować się z seksuologiem osobiście.

Pozdrawiam!