Co zrobić, gdy dziecko nie śpi w nocy?

Mój synek ma 20 miesięcy i nie chce spać w nocy. Albo budzi się co chwilę, albo obudzi się tak o 1, 2 w nocy i rządzi do 5. Chce rozmawiać, bawić się, chodzić po domu. W dzień nie ma problemu ze spaniem, śpi ładnie po 2,3 godziny. Nie wiem, co mam robić, jestem wykończona niewyspana, a mały bryka od 7 rano i jest pełen energii.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Z Pani listu wynika, że maluszek rozwija się prawidłowo i oprócz wybudzenia sie w nocy, nie ma żadnych innych dolegliwości. Proszę się uzbroić w cierpliwość i w miarę możliwości, odsypiać zarwane noce. Taki rytm snu niedługo znów ulegnie zmianie, a maluszek będzie spał dlużej w nocy, za to krócej w ciągu dnia.

Pozdrawiam