Co zrobić gdy jądro jest większe?

Mam 21 lat. Prawe moszno/jądrą wydaje mi się, że wygląda prawidłowo, niestety druga moszna: jest o wiele większa, kilkukrotnie. Moszna ta jest bardzo często napuchnięta, twarda(kiedy tak właśnie jest czuję duży dyskomfort), podczas gdy druga(mniejsza) jest w tym bardziej miękka. Dodatkowo w jednej mosznie mam dwa jądra, a podczas brania prysznica czuję małą kuleczką, gdy dotykam dolnej części moszny.

Szanowny Panie, szczerze mówiąc nie do końca rozumiem Pana problem. Ma Pan dwie moszny?