Co zrobić, gdy spodziewane krwawienie się nie pojawiło?

Dzień dobry. Mam hiperprolaktynemię, wtórny zanik miesiączki i subkliniczną niedoczynność tarczycy. Od miesiąca biorę Estrofem po 12 dniach Duphaston na wywołanie miesiączki oraz Dostinex. Po 21 dniach Estrofem i Duphaston miałam odstawić i rozpocząć na nowo po 5 dniach od wystąpienia miesiączki, jednakże krwawienie się nie pojawiło, choć minęło już 7dni od odstawienia powyższych. Oprócz tego biorę też Euthyrox, jeśli to ma jakieś znaczenie. Nie mam pojęcia co robić, wizytę u endokrynologa mam dopiero za dwa tygodnie. Czy czekać do tego czasu i brać tylko dostinex 2x w tygodniu, jak dotąd? Proszę o poradę :(

Proponuję pozostać przy Euthyroxie i Dostinexie, w miarę możliwości zasięgnąć porady ginekologicznej, a gdyby pojawiło się krwawienie to postępować dalej wg zaleceń. I oczywiście zgłosić zaistniałą sytuację na kolejnej kontroli u endokrynologa. Pozdrawiam.