Co zrobić, gdy włosy są przerzedzone na szczycie głowy?

Co zrobić, gdy włosy są przerzedzone na szczycie głowy(tylko po prawej stronie)? Zauważyłem około połowy lipca,iż zaczynają one wypadać, więc poszedłem do fryzjera,aby je obciął. Przestały w prawdzie wypadać,ale jest ich widocznie mniej po prawej stronie, a do tego dochodzi swędzenie. Dodam, że przefarbowałem swoje włosy na przełomie maja i czerwca(łączenie 3 lub 4 razy). Mam prawie 20 lat. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Szanowny Panie, myślę że warto zaprzestać farbowania włosów. Jeśli włosy nie odrosną prawidłowo to proszę udać się do dermatologa. Pozdrawiam