Co zrobić, jeśli alkoholik nie przestaje pić nawet po detoksie i odwyku?

co zrobić jesli alkocholik nie przestaje pic nawet po detoksie i odwyku ? czy tak zwana "wszywka "pomoze ?

Jest to dość ryzykowna terapia, która ma bardzo wiele skutków ubocznych i nie cieszy się popularnością wśród lekarzy i terapeutów. Nie jest refundowana przez NFZ i nie stosują go żadne publiczne placówki służby zdrowia. Firmy farmaceutyczne w Polsce zawiesiły czasowo produkcję preparatów zawierających disulfiram do implantacji. Lek stosowano tylko do wyczerpania zapasów. Obecnie firmy wznawiają produkcję leku, ale tylko w krótkich seriach. Dlatego proszę się skonsultować z lekarzem, lub terapeutą uzależnień jak inaczej można pomóc osobie uzależnionej. Z treści pytania można wnioskować, że wszelkie próby walki z nałogiem nie pomogły. Ale w przypadku wszywki trzeba być ostrożnym!, aby nie wystąpiły inne bardzo poważne zaburzenia zdrowotne.