Co zrobić, jeśli mężowi przestało zależeć na naszym małżeństwie?

Jesteśmy po ślubie 9 lat, nie mamy dzieci (2 razy poroniłam) i mężowi przestało zależeć na naszym małżeństwie. Cały tydzień jest w delegacji a jak wraca to najczęściej dochodzi do sprzeczki. Jak mu zabraniam wyjścia z kolegami albo wyjazdu na służbowe wycieczki to nic sobie z tego nie robi i jedzie gdzie imprezuje przez cały wyjazd. Jak zostawiam go na 2 dni bo chce się spotkać z koleżankami to on idzie na imprezę. Mówi , że przesadzam, że inni tak żyją i jest ok. co mam zrobić?

Witam. Może źle się dobraliście. Pytanie czy się uwzględniacie wzajemnie czy nie i wtedy pojawia się pytanie o sens takiego małzeństwa.
Magdalena Brabec