Co zrobić, jeśli nie potrafię być z partnerem, który przyznał się do zdrady?

Witam ,mam na imię Anna mam 35l.Moj partner mnie zdradzał przyznal sie do tego,poza tym wiem ze bywał nie raz w agencjach towarzyskich... .Po Kiedy był za granicą powiedzial mi o wszystkim przez tel.Wyjechalam rowniez z nasza 10l corka ale nie do niego.Po pewnym czasie dalam nam jeszcze1 szanse .Tylko ze teraz nie potrafie z nim byc (pomimo ze go kocham i mam wrazenie ze nie umie bez niego zyc)Czesto mowie ze to koniec,ze mu w nic nie wierze i tak jest.Co mam zrobic ja juz sobie nie radzę.
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Główne założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie są najważniejsze założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji.

Witam, Pani partner zdradził, przyznał się przed Panią. Dała mu Pani jeszcze jedną szansę, ale nie potrafi mu wybaczyć. Proszę porozmawiać o sytuacji z psychologiem. Jeżeli chce Pani porozmawiać zapraszam. Zdrada to wielka próba dla związku, może być nowym początkiem, jeżeli potrafimy zapomnieć i odbudować zaufanie od nowa. Jeżeli nie potrafi Pani wybaczyć, czy wynika to z faktu że nie wierzy Pani w to że partner się zmieni? Co Pani daje ten związek. Czego pani oczekuje po związku. Proszę się zastanowić.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

0

Witam serdecznie,

Często bywa tak, że wybaczamy zdradę z nadzieją na lepszą jakość związku, na poprawę ze strony partnera i czasem, gdy nawet to otrzymujemy to nie potrafimy żyć ze świadomością, że osoba, którą tak bardzo kochaliśmy skrzywdziła nas. To zupełnie normalne i ma Pani do tego prawo, aby w taki a nie inny sposób tego doświadczań. Jeżeli czuje Pani, że nie może tkwić w obecnej relacji, warto z niej wyjść, ze względu na siebie i córką, ponieważ to Pani komfort psychiczny!
Ma Pani wątpliwości i obawia się zmiany sytuacji życiowej, więc na pewno będzie Pani potrzebować wsparcia. Warto skorzystać z pomocy psychologa/psychoterapeuty, który pomoże nauczyć się Pani żyć w zgodzie ze sobą.

Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty