Co zrobić, jeśli po jedzeniu resztki pokarmu pozostają na zębach?

Witam, podczas jedzenia resztki pokarmu zawsze zostają między moimi jedynkami. Jest to bardzo niestetyczne, czy moge coś z tym zrobić?

Witam Panią, trzeba się zastanowić dlaczego tak się dzieje - może wystarczy wypolerować wypełnienia na jedynkach, a może są przechylone na zewnątrz, że zalega pokarm, może konsystencja posiłku? Na pewno szczotka i nitka pomogą!
Pozdrawiam,
Aleksandra Rozmysłowicz

Prawdopodobnie nieprawidłowo są odbudowane powierzchnie styczne zębów. Ponowne założenie wypełnień w powiększeniu powinno rozwiązać problem. Warto też mieć zawsze przy sobie nitkę dentystyczną.