Co zrobić kiedy seks nie sprawia mi satysfakcji?

Gdy uprawiamy seks z partnerem zdarzaja sie momenty, kiedy oboje siebie nie czujemy... On jest azjata, wiec rozmiar ponizej przecietnej, a ja jestem po prawie dwuletnim zwiazku z facetem z najwiekszym penisem jakiego widzialam... Jestem drobna, ale moj obecny facet mowi, ze czuje, ze byl we mnie ktos wiekszy. Z bylym lubilismy bardzo ostre zabawy, zawsze chodzilam cala opuchnieta, ale nie przeszkadzalo mi to bardzo. Teraz niewiem co powinnam zrobic, cwicze miesnie kegla ale malo to daje, nigdy nie mialam problemu z ciasnoscia ale teraz przez przypadlosci nas obu seks sprawia malo satysfakcji. Jestem jeszcze bardzo mloda, co powinnam zrobic?

Dzień dobry, w swoim zapytaniu pisze Pani, że nie odczuwa Pani przyjemności ze zbliżeń intymnych, oraz że obecny Partner jest mniej hojnie obdarzony przez naturę niż poprzedni. Przy penisach niewielkich rozmarów zaleca się uprawianie seksu w pozycjach w których wejście do pochwy jest dobrze wyeksponowane, a jej ścianki są maksymalnie zwężone. Dochodzi wtedy do głębokiej penetracji oraz intensywnej stymulacji ścianek pochwy na odcinku najbardziej wrażliwym na bodźce. Są to m.in.: pozycją na jeżdźca (również w wersji odwróconej, kiedy kobieta siedzi tyłem do mężczyzny), od tyłu- tzw. „na pieska”, od tyłu na stojąco czy „na sternika”- kobieta leży na plecach, unosi wysoko wyprostowane nogi i opiera je o barki partnera. Wydłużenie gry wstępnej również powinno wzniecić podniecenie oraz ułatwić późniejsze osiągnięcie orgazmu. Skuteczne mogą też być pozycje, w których przy jednoczesnej penetracji można stymulować łechtaczkę. Chciałabym jeszcze podkreślić fakt, iż w życiu intymnym ważne są również relacje między parnerami- czułość, zaangażowanie i wzajemnie zrozumienie. Pozdrawiam oraz życzę wiele przyjemności :)