Co zrobić po przedawkowaniu leków na nadciśnienie?

Co zrobić po przedawkowaniu leków na nadciśnienie? Przedawkowanie nie było niby wielkie (podwójna dawka), ale to jednak pięć leków. Generalnie po zażyciu zacząłem się strasznie pocić, przez dobre 20 minut praktycznie nic nie widziałem, serce mi kołatało - i to wszystko jadąc pociągiem. Po tym czasie jednak wszystko się uspokiło serce przestało kołatać, wzrok wrócił, jedynie nadszedł straszny ból głowy. Tutaj rodzi się moje pytanie czy należy podjąć jeszcze jakieś działania profilaktyczne po tym wszystkim, czy mogą powstać jakieś długotrwałe skutki tej sytuacji?

Szanowny Panie, najwłaściwszym postępowaniem będzie udanie się do lekarza. Niestety nie napisał Pan jakie leki przyjął. Pozdrawiam