Co zrobić po upadku dziecka z łóżka?

Witam synek upadł z łóżka Noe jest wysoko nie wiem dokładnie czy na przód czy tył głowy ale jak go podnosiła leżał tyłem głowy do podłogi nie widzę żeby coś się działo Noe wiem co robić czy jechać na pogotowie czy obserwować syna jestem tak wystraszona że siedzę i doszukuję się guzów bądź czegoś innego

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli u dziecka nie ma żadnych niepokojących objawów, najpewniej nic poważnego się nie stało. Proszę obserwować syna.