Co zrobić podczas pierwszego stosunku?

Witam serdecznie. Otóż od niedawna mam dziewczynę, z którą postanowiłem uprawiać seks. Ona jest dziewicą, lecz nie mam już błony, bo straciła ją podczas masturbacji, a ja jestem prawiczkiem. Pierwszy problem jaki mam to, że podczas pieszczot dostaję erekcji i mój penis jest twardy, lecz gdy ma dojść do penetracji, to mięknie i odbycie stosunku jest niemożliwe. Drugi problem jaki mnie nurtuje to, że mój penis jest zagięty do dołu (kształt banana) i podczas próby penetracji cieżko jest mi trafić do pochwy dziewczyny. Dodam, że próbujemy to zrobić w pozycji klasycznej. Moje pytanie brzmi, co mam zrobić, aby łatwiej było mi utrzymać erekcję oraz co zrobić, żeby łatwiej odnaleźć penisem wejście do pochwy? Proszę o pomoc, bo jestem załamany tą sytuacją. Pozdrawiam, ON, 21 lat.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie!

Pana penis traci wzwód najprawdopodobniej z powodu stresu i braku skupienia się na odczuwaniu przyjemności. Zapewne ma Pan myśli "co będzie, jak nie dam rady". Niestety takie myślenie będzie pogłębiało problem. Musi Pan "dać się ponieść emocjom".
Aby łatwiej trafić penisem do pochwy dobrze jest wprowadzić go ręcznie.