Co zrobić przy bólach głowy i atakach padaczki?

Witam, Mam pytanie. Miałam operację na torbiel pajęczynówkę 18 lat temu. Mam również padaczkę i nadciśnienie tętnicze. Na rezonans idę prywatnie, z racji długich terminów, ale i tak muszę czekać jeszcze kilka dni. Ostatnio zauważyłam, że coraz częściej boli mnie głowa, teraz codziennie, jestem cały czas zmęczona. Wstaję rano, godzinę później jestem bardzo zmęczona, kładę się i momentalnie zasypiam. Zaczęły mi drżeć ręce mocniej niż zwykle, mam chwilowe bóle w różnych miejscach ciała i miewam ataki chwilowego braku widzenia. Ataki padaczki również występują częściej niż do tej pory.Nie mam pojęcia co to, może ktoś już miał coś takiego. Bardzo się martwię.

Lek. Paweł Szadkowski

Na pani miejscu skonsultowałbym się pilnie ze swoim neurologiem. Konieczna jest dokładna analiza pani stanu klinicznego i leczenia oraz możliwe, że odpowiednia modyfikacja farmakoterapii.