Co zrobić przy problemach z gojeniem się rany?

Witam Mam problem ponieważ mam ranę na dłoni która nie chce się zagoić. Rana powstała 1.5 miesiąca temu, poprzez uderzenie w stalowy element konstrukcji. Gdy się zabliźni to wtedy ropieje, więc narazie mam ją otwartą i ją dezynfekuję, ale postępów w gojeniu nie widać guzek wokół jest twardy.

Szanowny Panie, proszę udać się do lekarza rodzinnego, może być zalecana antybiotykoterapia