Co zrobić przy problemach z moimi oczami?

Witam. Mam problem z oczami tj. Ból oczu, szczypiace/piekace oczy, przekrwione białka oczu a po długiej pracy przy ekranie monitora również rozmazywanie się obrazu. Bylem u okulisty który zaproponował krople nawilżające i maść do oczu stwierdzając iż muszę udać się do optyka po okulary AR. Bo badaniu u optyka stwierdził że nie trzeba okularów i że wszystko jest w porządku. Więc moje pytanie brzmi co robić gdy objawy nie ustępują a optyk i okulista mają inne zdanie? Dodam że pracuje przy ekranie monitora i mocnych świateł po 10h dziennie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonanie badania wady wzroku i ewentualnego doboru okularów u innego okulisty.