Co zrobić w przypadku drżenia rąk i nóg oraz ogólnego osłabienia?

Witam mam 29 lat jestem chory na padaczke po urazie głowy, miałem operowanego naczyniaka. Miałem robione EEG i nic nie wynikło z tego badania. Od 2 lat Drżą mi recę i nogi i szyja wrazenie pulsiwania wszyi, chodze osłabiony . Neurolog przepisał mi Propanolol 10 mg ale nic nie pomaga zwiekszyłana 40 mg i jest jeszcze gorzej. Wydaje mi sie ze nie tędy droga...

Lek. Paweł Szadkowski

Pana leczeniem powinien pokierować specjalista neurolog. Konieczne jest dokładne badanie i analiza pana pełnego obrazu klinicznego oraz historii choroby. Sugeruję omówić leczenie ze swoim lekarzem prowadzącym, ew. skonsultować się z innym specjalistą.