Co zrobić w przypadku nadmiernego wypadania włosów oraz nieregularnych miesiączek?

Witam. Mam 23 lata i od półtora roku mecze się z nadmiernym wypadaniem włosów do tego nieregularnymi miesiaczkami, wykonałam badania Prolaktyna wyniosła 34 przy normach 4.79-23.30 ng/ml czy to może być powód wypadania włosów? Zabrałam również Testosteron wyniósł 66.24 przy normach 6-82 ng/dl tak że jest w normie, tak?

Zaburzenia hormonalne mogą wpływać na kondycję włosów. Tak, wynik testosteronu mieści się w podanej normie. Proponuję wizytę u endokrynologa, który poprowadzi dalszą diagnostykę i leczenie. Pozdrawiam.