Co zrobić w przypadku nagłego wzrostu poziomu prolaktyny?

Witam. Mam problem z prolaktyną.Wynik pierwszy w normie natomiast po obciazeniu po godzinie wzrost o przeszło 20 razy.Lekarz ginekolog stwierdzila iz to badanie nic nie wnosi i kolejny raz chce moj uporczywy tradzik leczyc tabletkami antykoncepcyjnymi ktore nie dzialaja a wrecz pogarszaja stam mojej cery.Odwiedzilam kolejna ginekolog ktora wypisala recepte na te same tabletki antykoncepcyjne mianowicie m.......e i rowniez stwierdzila ze po co robilam to badanie rownoczesnie zignorowala informacje ze po nacisnieciu sutka wyplywa mi z piersi mleko.Po tabletkach antykoncepcyjnych dostaje objawow tradziku rozowatego i grodkowatego ten ktory mam obecny obejmuje zuchwe brode i szyje towarzyszy mi lojotok bardzo sie swiece.Nie chce kolejny raz brac tabletek anty ktore mi nie pomagaja bralam Y....n,m.......e,a....e zadne mi nie pomogly nie wiem co robic.

Proponuję udać się do endokrynologa, który oceni Pani stan, wykonane badania, jeśli to konieczne wdroży odpowiednie leczenie (inne niż antykoncepcję). Pozdrawiam.