Co zrobić w przypadku nietrzymania moczu po zabiegu usuwania gruczołu Bartholina?

Witam tydzień temu miałam zabieg usuwania gruczołu bartholina ,od tego czasu mocz dosłownie się leje samoistnie , nawet bez ruchu i wysiłku. Początkowo był zabarwiony krwią. SOR poinformował mnie ' takie uroki zabiegów ginekologicznych ' nic więcej. Nie wiem co zrobić. . to staje się coraz bardzie j uciążliwe. Musialam kupić wkładki urologicznego które zmieniam co 30 min max .

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza prowadzącego (ginekologa), innego ginekologa lub urologa w celu oceny dróg moczowych i rozważenia leczenia pani dolegliwości.