Co zrobić w przypadku opuchlizny łydki oraz bólem pod kolanem?

Witam chciałam się poradzić otóż od dłuższego pewnego czasu ponad 3miesiace mam problem z lewą nogą noga mi puchnie łydka wystarczy że chwile przejde lub stanę i czuję jak ona puchnie dodatkowo mam bóle pod kolanem w dole podkolanowym i w łydce jak również polecam udzie i w pachwinie robiłam USG dopler wyszedł ok robiłam d dimery są niskie więc moje pytanie brzmi jaka jest przyczyna takich boli i obrzeku dziękuję za odpowiedz

Do postawienia diagnozy potrzeba większej ilości informacji i badania lekarskiego. Proponuję rozważyć wizytę u ortopedy i reumatologa. Pozdrawiam.