Co zrobić w przypadku podejrzenia przepukliny w pachwinie?

Witam, od 3 miesięcy mam problem z Pachwiną. Byłem na początku u Fizjoterapeuty i stwierdził przepuklinę tzw początki i kazał mi przestać trenować i zacząć treningi jak przestanie boleć, po Pierwszym miesiącu zacząłem truchtać ból się z mniejszym do minimum, ale teraz znowu zaczynam czuć pieczenie w środku oraz odczuwalną górkę wewnątrz... Byłem nie dawno u Drugiego Fizjoterapeuty stwierdził, że są to objawy przepukliny, ale nie wiadomo, że Ciężko stwierdzić, Kazał na razie czekać, ale teraz jak chodzę i pracuje to czuje Ból nie jest to Bardzo intensywny, że nie da się chodzić, ale odczuwam, że coś tam jest... Nie wiem co mam robić czy udać się od razu do chirurga ? czy czekać?

Lek. Paweł Szadkowski

Warto udać się do chirurga w celu oceny. Sama wizyta nie oznacza, że będzie Pan musiał mieć od razu zabieg, ale lekarz przedstawi Panu opcje postępowania.