Co zrobić w przypadku pominięcia tabletki na niedoczynność tarczycy?

Witam. Mam niedoczynność tarczycy. Biorę tabletka eurythox 100. Zapomniałam wziąć tabletkę na 4 dni. Nic mi nie stanie?? Jak wrócę do domu to następny dzień od razu biorę tabletka. Będzie wszystko ok?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie powinno to wywołać trwałych, czy groźnych następstw. Proszę jednak pamiętać, że regularne przyjmowanie leków jest kluczowe w przypadku pani choroby.