Co zrobić w przypadku prosaków na prąciu?

Witam. Mam bardzo dużo prosaków na skórze prącia. Byłem u wielu lekarzy i każdy mówi że jest wszystko w porządku, jednak mi ciągle ich przybywa. Lekarze odradzają mi usuwanie tego bo mogą się pojawić blizny. Mam 28 lat czy to prawda że już nigdy nie będę mógł współżyć? Czy to dla kobiet stanowi tak wielką barierę? Dlaczego tak się dzieję przecież dbam o higienę. Nikt nie chce mi pomóc. Może Państwo mi coś doradzą

Lek. Paweł Szadkowski

Prosaki nie są przenoszone drogą płciową, nie utrudniają współżycia, nie stanowią żadnego niebezpieczeństwa - powodują jedynie defekt kosmetyczny.